Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Dzieje miasta Leska 1939-1945” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Milicja Powiatowa”

 

1944. Lesko. Kompania Operacyjna Powiatowej Milicji

Kolekcja (zbiór/zespół): Dzieje miasta Leska 1939-1945, Słowa kluczowe: II Wojna Światowa, Plac Wolności, kompania, milicjanci, zdjęcie, fotografia


Kompania Operacyjna Komendy Powiatowej Milicji w Lesku przed wymarszem na akcję. W środku komendant por. Władysław Ostrowski oraz zastępca komendanta por. Ryszard Kusal. Zdjęcie wykonano w grudniu 1944 roku na Placu Wolności w Lesku (obecnie Plac Konstytucji 3 Maja).


Nazwa dokumentu: 1944. Lesko. Kompania Operacyjna Powiatowej Milicji
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Dzieje miasta Leska 1939-1945
Teczka (jednostki archiwalna): Milicja Powiatowa
Numer ID: CATL 157 B / 4.3.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1944
Miejsce wytworzenia: Lesko
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Lesku; Paweł Kusal - ofiarodawca
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: II Wojna Światowa, Plac Wolności, kompania, milicjanci, zdjęcie, fotografia
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Milicja Powiatowa"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.