Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Dzieje miasta Liska [Leska] ” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Towarzystwo Zaliczkowe”

 

1893. Wykaz umorzenia

Kolekcja (zbiór/zespół): Dzieje miasta Liska [Leska] , Słowa kluczowe: Lisko, Towarzystwo Zaliczkowe, wykaz, środki pieniężne, pieniądze


Wykaz umorzenia Towarzystwa Zaliczkowego z nieograniczoną poręką w Lisku dla Marcina Szrama z Bezmiechowej Dolnej, 300 koron w umówionych ratach z 8%, za poręczeniem Wojciecha Szmyda i Antoniego Wołka z Bezmiechowej Dolnej. Z Dyrekcyji Towarzystwa Zaliczkowego z nieograniczoną poręką w Lisku, dnia 11 listopada 1893 rok.


Nazwa dokumentu: 1893. Wykaz umorzenia
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Dzieje miasta Liska [Leska]
Teczka (jednostki archiwalna): Towarzystwo Zaliczkowe
Numer ID: CATL 157 B / 1.5.2
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1893 - 11 - 11
Miejsce wytworzenia: Lisko (obecnie Lesko)
Typ dokumentu: dowód wpłaty
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Lesku
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne - Na Tych Samych Warunkach (CC-BY-NC-SA)
Słowa kluczowe: Lisko, Towarzystwo Zaliczkowe, wykaz, środki pieniężne, pieniądze
Dostępność: Oryginał dostępny na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Towarzystwo Zaliczkowe"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.